Prodej vybavení koupelen a bojlerů Louny

 
Specifickou, ale velice žádanou službou je rekonstrukce či výstavba koupelen. Naše firma Vám zařídí kompletní užitné, ale i materiální řešení Vaší koupelny či WC tak, aby vyhovovala současným standardům a požadavkům.

Při návštěvě naší prodejny a po konzultaci z našimi pracovníky získáte jasnou představu nejen o podobě budoucí koupelny, ale díky podrobné kalkulaci i o celkové ceně a spotřebě obkladového materiálu a obsažených zařizovacích předmětů.

Pomůžeme s výběrem obkladů a dlažeb, poradíme s technickým řešením. Z široké nabídky van, sprchových koutů, vodovodních baterií, sanitární keramiky, koupelnového nábytku a doplňků společně vybereme pro Vás to nejvhodnější.
 
 
 
 
 
 
 
Prodáváme:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
sprchové kouty Ronal
 
 
 
 
 
 
 
 
vodovodní baterie Novaservis
 
 
 
 
 
 
 
 
sanitární keramika Jika, Kolo
 
 
 
 
 
 
 
 
akrylátové vany Teiko, Vagnerplast
 
 
 
 
 
 
 
 
smaltové vany Estap
 
 
 
 
 
 
 
 
kuchyňské dřezy Norma
 
 
 
 
 
 
 
 
koupelnový nábytek Europa, Keramia, Krajcar, Eden
 
 
 
 
 
 
 
 
doplňky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dlouhodobým trendem tohoto odvětví jsou plasty (díky jejich nízké ceně, snadné montáži a dlouhé životnosti), které představují 90 % všech rozvodů.

Pro prostředí kladoucí vyšší nároky na pevnost a odolnost rozvodů při vyšších teplotách a tlaku doporučuje naše firma použít měděné trubky a tvarovky, které jsou vhodné jak pro rozvody pitné vody, studené i teplé , tak pro rozvod topení.

Prodáváme veškeré zařizovací předměty dle katalogu firem Ravak, Vagnerplast, Jika, Ideal Standart, Teiko, Laufen, Novaservis a dalších.
 
 

 

Ohřívače vody (bojlery)

 
 
 
 
 
 
 
Prodáváme:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
elektrické bojlery
 
 
 
 
 
 
 
 
kombinované bojlery
 
 
 
 
 
 
 
 
plynové bojlery
 
 
 
 
 
 
 
 
průtokové ohřívače
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bojlery Elíz

 
Velmi žádané 30 a 50 litrové ohřívače vody pro chaty, chalupy, zahrádky a malé byty se vyrábějí s výkonem 2 kW. Ohřívač s vyšším výkonem rychleji ohřeje malé množství vody za kratší dobu, a proto je jeho efektivita velmi vysoká.

Nejprodávanější modely 80 a 120 litrových ohřívačů jsou stále velice žádané do domácností a obchodních provozů. Vyrábějí se se standardním 2kW ohřívacím tělesem. Rychle ohřívací těleso ocení uživatelé hlavně v době nízkého tarifu elektrické energie (tzv. nočního proudu), kde za krátkou dobu dohřejí spotřebovanou teplou vodu za minimální finanční náklady. Novinkou v oblasti 80 litrových ohřívačů je model EURO 80 Z – jde o ohřívač vody, který se dá umístit všude tam, kde potřebujeme ušetřit každý centimetr prostoru. Svou štíhlou a prodlouženou linií s vysokým výkonem 2 kW podá vysoký výkon s minimálním nárokem na Váš prostor.
 
 
 
 
 

Máte nějaký dotaz?

 
Napište nám, my se ozveme a rádi Vám pomůžeme.