Příspěvky

 
 

Povinné revize kotlů na tuhá paliva dle Novely Zákona o ochraně ovzduší č. 201/2012 Sb.

 
19.12.2016
 
 
Instala KRT s.r.o.
 
 
 
Povinné revize kotlů na tuhá paliva dle Novely Zákona o ochraně ovzduší č. 201/2012 Sb. Ta stanovuje povinnost realizovat u kotlů na pevná paliva první kontrolu nejpozději do 31. prosince 2016. Tato povinnost se vztahuje i na nově zakoupené kotle.

Revize provádí odborně způsobilý technik, proškolený přímo výrobcem, který má udělené oprávnění k instalaci, provozu a údržbě kotle.
 
 
 
 
Více ...
 
 

 
 

Vodoměry ER-AM

 
13.03.2015
 
 
Instala KRT s.r.o.
 
 
 
Jste zástupce SVJ či bytového družstva a uvažujete o výměně vodoměrů ve vašem vchodě nebo
domě?

Neváhejte se tedy na nás obrátit . Výměny vodoměrů provádíme již mnoho let a používáme osvědčené vodoměry od společnosti Enbra. Jedná se o moderní antimagnetický, suchoběžný vodoměr s označením ER-AM.

Tento vodoměr nabízíme ve dvou variantách , klasické a v provedení s radiovým modulem pro dálkový odečet bez nutnosti přístupu do bytu.
 
 
 
 
Více ...
 
 

 
 

Ekokoupelny

 
21.03.2014
 
 
Instala KRT s.r.o.
 
 
 
Vážení zákazníci a návštěvníci našich stránek,

připravili jsme pro Vás ukázky, jak provést rekonstrukci koupelny, aby byla hezká, funkční a nestálo Vás to statisíce, což jak věříme uvítají v dnešní nelehké době všichni , ale zejména senioři.

V případě, že Vaše koupelna nebo bytové jádro volají po rekonstrukci, ale vy nemáte finanční prostředky, nebo chuť na to, aby jste vše zbořili a začali znovu, máme pro Vás jednoduché řešení.

Základem takovéto nízkorozpočtové nebo pouze částečné rekonstrukce je použití sprchového boxu. Sprchový box je vlastně sprchový kout a tím rozdílem , že kromě vaničky a dveří má také dvě zadní stěny , takže se po sestavení pouze připojí flexibilními hadičkami ke zdroji vody a přisune do rohu koupelny , bez nutnosti obkládání přiléhajících zdí.
 
 
 
 
Více ...