Prodej kotlů a topidel Louny

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kotle

 
 
 
 
 
 
 
Prodáváme:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
kotle na plyn
 
 
 
 
 
 
 
 
kotle na tuhá paliva
 
 
 
 
 
 
 
 
elektrokotle
 
 
 
 
 
 
 
 
 
V dnešní době, kdy se veškeré naše okolí plynofikuje, je podstatná většina rozvodů zhotovována z měděných trubek, které se již cenou vyrovnají trubkám železným. Samozřejmě vám můžeme nabídnout i železné, plastové i vícevrstvé trubky. Doporučíme Vám radiátory deskové (Henrad, Korado), litinové článkové ( Viadrus), otopné žebříky (Korado, Cosmo Art, Novaservis).

Prodáváme plynové kotle Buderus, Viadrus, Protherm, Dakon, Immergas. Nesmíme také zapomenout na kotle na tuhá paliva Buderus, Dakon, OPOP, Viadrus, automatické kotle na uhlí a peletky - Ekokomfort, Ekoperfekt, zplynovací kombinované kotle (dřevo nebo uhlí) - Atmos, Dakon, Viadrus a plynové kondenzační kotle - Buderus, Dakon nebo elektrokotle - Dakon, Protherm a kotle na LTO - Buderus, a další značky.
 
Prodáváme plynové kotle Buderus, Viadrus, Protherm, Dakon, Immergas. Na přání zákazníka zajistíme kotle i jiných výrobců. Velmi žádané jsou plynové přímotopné ohřívače užitkové vody, velmi vhodné pro domácnosti i restaurační zařízení. Zajímavá alternativa jsou nepřímotopné zásobníky vody.

Dále prodáváme plynové sporáky a kombinované plynové sporáky s elektr. troubou, doporučujeme zn: Mora a Karma.
 

 

Topidla

 
 
 
 
 
 
 
Prodáváme:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
radiátory
 
 
 
 
 
 
 
 
otopné žebříky
 
 
 
 
 
 
 
 
elektrická topidla
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Radiátory Henrad

 
 
 
 
 
 
 
Popis
Deskové radiátory Henrad jsou vyráběny ze svitků ocelových plechů dle normy EN 442. Základem radiátorů je tvarovaná deska s horizontálně a vertikálně uspořádanými kanály. Tato deska je vyrobena ze dvou výlisků ocelového plechu spojené k sobě celými obvodovými sváry. Vysoce kvalitní plech, který je základem kvalitního radiátoru odpovídá normě EN 10130 a EN 10131.

Použití
Deskové radiátory Henrad jsou určeny k montáži do otopných soustav ústředního vytápění s nejvyšším přístupným provozním přetlakem 1,0MPa, kde teplonosnou látkou je voda, nebo vodní roztoky s maximální přípustnou teplotou 120°C. Radiátory jsou určeny pro jednotrubkové a dvoutrubkové topné soustavy s nuceným i samotížným oběhem v souladu s normou ČSN 07 7401. Nízký obsah vody v radiátoru umožňuje velmi pružnou reakci otopné soustavy na potřebu tepla ve vytápěné místnosti a velmi účinnou termoregulaci.
 
 
 
 
 

Máte nějaký dotaz?

 
Napište nám, my se ozveme a rádi Vám pomůžeme.